• kontakt@czystarzeka.org
  • ul. Rynek 12 08-200 Łosice
Blog
Gramy z Radiem 357!

Gramy z Radiem 357!

Do tegorocznej Operacji Czysta Rzeka dołącza Radio 357! We wspólnym projekcie chcemy zachęcić społeczność Radia 357 do posprzątania rzek i “poprawy warunków brzegowych”.

Wspólnie zapraszamy Patronów stacji do rejestracji sztabów Radia 357, a słuchaczy i sympatyków do dołączenia do utworzonych akcji sprzątania. Chcemy, by symbolicznie udało się założyć co najmniej 357 sztabów i przeprowadzić 357 akcji do 25 maja 2024 r. Szczegóły znajdziecie na specjalnie przygotowanej zakładce Operacji Czysta Rzeka i stronie internetowej Radia 357.

Zwieńczeniem wspólnego działania, będzie Akcja Główna 6. Edycji Operacji Czysta Rzekaktóra odbędzie się w sobotę 20 kwietnia w Kazimierzu Dolnym. To właśnie tam, na 357 kilometrze Wisły przygotujemy specjalne miasteczko, w którym spotkamy się wszyscy razem: przedstawiciele sztabu Operacji Czysta Rzeka, dziennikarze Radia 357, patroni i słuchacze radia, wolontariusze i partnerzy. Właśnie z tej okazji w Camping Port będzie nadawana audycja „Zakamarki” na żywo, którą poprowadzi Marek Niedźwiecki. Będziemy sprzątać, aktywizować do działania, a przede wszystkim miło spędzać czas, robiąc coś dobrego.

Współorganizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym. Współpraca: Hotel Król Kazimierz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *