• kontakt@czystarzeka.org
  • ul. Rynek 12 08-200 Łosice
Blog
Podsumowanie Akcji Głównej w Kazimierzu Dolnym

Podsumowanie Akcji Głównej w Kazimierzu Dolnym

Kilkuset wolontariuszy i ponad 6 ton zebranych śmieci! Wiosenne Porządki z okazji Światowego Dnia Ziemi uważamy za udane!

W sobotę 20 kwietnia odbyła się Akcja Główna sprzątania z udziałem i audycją Radia 357 na żywo. Sprzątaliśmy Wisłę, jej brzegi oraz tereny Kazimierza Dolnego i najbliższych okolic. W zorganizowanym na terenie Camping Portu miasteczku operacyjnym czekało sporo atrakcji. Były spotkania ze znanymi dziennikarzami, prezentacja strojów konkursu “Na Fali Zmian”, sportowa strefa disc golf, ognisko i wiele innych.

Choć pogoda była kapryśna, na akcję sprzątania Kazimierza Dolnego przybyło kilkaset osób! Przez dwie godziny uczestnicy Wiosennych Porządków zebrali ponad 6 ton odpadów.

Dziękujemy, że byliście z nami. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę wolontariuszy, szefów sztabów, którzy przyjechali z różnych zakątków Polski specjalnie na to wydarzenie oraz sponsorów i partnerów Operacji Czysta Rzeka. Wielkie dzięki także dla obecnych na miejscu marce Dafi oraz firm: KärcherGeneraliSanofiArche Nałęczów, sieci paliw Moya i agencji BeDigital. Podziękowania dla Urzędu Miasta w Kazimierzu DolnymDzwonnicy KulturyHotelu Król KazimierzOSP KSRG Kazimierz DolnyDrużyny WOPR Nr 2 w Kazimierzu Dolnym, Eko Busikówwypożyczalni rowerów, firmy Jazda za kierownicą auta 4×4, firmy kajakowej Dwa ŻywiołyFolkowiskaArtura Zduniuka DiscGolffirmy turystycznejMiejskiego Zakładu Komunalnego w Kazimierzu DolnymKazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i TurystykiDKMSSpółdzielni Socjalnej Kazimierzanka, właścicieli Willi Kazimiera i wszystkich, którzy pomogli nam w organizacji Akcji Głównej.

Za chwilę znów widzimy się nad rzeką. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *